БҮТЭЦ, ЗОХИОН БАЙГУУЛАЛТ

 ГАЗРЫН ХАРИЛЦАА, БАРИЛГА, ХОТ БАЙГУУЛАЛТЫН ГАЗАР

  1. Газрын харилцаа, Барилга, Хот байгуулалтын газрын дарга                     Б.Бямбадорж                                        91112389
  2. Газрын удирдлагын хэлтсийн дарга                                                                  Ж.Мөнхболд                                              99889079
  3. Барилга, Хот байгуулалтын хэлтсийн дарга                                                        М.Батсуурь                                            99874051
  4. Нягтлан бодогч                                                                                                   Н.Түмэндэмбэрэл                                           99487153
  5. Хууль, Хүний нөөцийн мэргэжилтэн                                                                    Д.Батмөнх                                             88062857
  6. Мэдээлэл технологийн мэргэжилтэн                                                                   Н.Бямбасүрэн                                            99016776
  7. Архив, Бичиг хэрэг, Нярав                                                                                  С.Оргилболд                                                    94009042
  8. Газар зохион байгуулалт, төлөвлөлт, өмчлөлийн мэргэжилтэн                    А.Пүрэвсэд                                                96497788
  9. Кадастрын мэргэжилтэн                                                                                      М.Ариунсэлэнгэ                                             99143463
  10. Геодези, Зураг зүйн мэргэжилтэн                                                                        Г.Болд-Эрдэнэ                                            99919268
  11. Газрын төлбөр, татвар үнэлгээний мэргэжилтэн                                         Д.Мөнхтуяа                                                 99072069
  12. Барилгын материалын үйлдвэрлэл, лабораторын мэргэжилтэн                   З.Отгонцэцэг                                               89079307
  13. Барилгын хяналтын мэргэжилтэн                                                                        Г.Бат-Эрдэнэ                                              99505819
  14. Инженерийн дэд бүтэц хариуцсан мэргэжилтэн                                        М.Мөнхцэцэг                                           80800228
  15. Барилгын лабораторийн шинжээч                                                                       Н.Ган-Эрдэнэ                                              99484404
  16. Жолооч                                                                                                              Ж.Даваасүрэн                                                99318299

СУМЫН ГАЗРЫН ДААМАЛ

                                       

  1. Есөнбулаг сумын даамал                                            Б.Дулмаа                                              99208502
  2. Алтай сумын даамал                                                   Б.Энхтуяа                                              95854505
  3. Баян-Уул сумын даамал                                              С.Оюунбилэг                                         94111120
  4. Бугат сумын даамал                                                   С.Буяннэмэх                                          99248173
  5. Бигэр сумын даамал                                                   Б.Зундуй                                               99484470
  6. Дарив сумын даамал                                                   Н.Хишигсүрэн                                       99489601
  7. Дэлгэр сумын даамал                                                 С.Наранцэцэг                                        99841285
  8. Жаргалан сумын даамал                                             М.Очмаа                                               86980440
  9. Халиун сумын даамал                                                 Б.Батцацрал                                          99892078
  10. Хөхморьт сумын даамал                                              Т.Батнасан                                           86991992
  11. Тайшир сумын даамал                                                Б.Гантуул                                               99700873
  12. Төгрөг сумын даамал                                                  Ж.Батбаяр                                             95009522
  13. Тонхил сумын даамал                                                 Л.Даваацэрэн                                       99533739
  14. Цогт сумын даамал                                                    Д.Алтанцэцэг                                         88987574
  15. Цээл сумын даамал                                                   Б.Насанбуян                                          99062636
  16. Чандмань сумын даамал                                            Г.Анхбаяр                                        95657636
  17. Шарга сумын даамал                                                 Б.Гэрэлт-Од                                           91992971
  18. Эрдэнэ сумын даамал                                                Э.Энхбаяр                                             94980107

 

Санал асуулга
© 2019 ОН. ГАЗАР ЗОХИОН БАЙГУУЛАЛТ, ГЕОДЕЗИ, ЗУРАГ ЗҮЙН ГАЗАР